Mikulášská víkendovka v Bolaticích 2015

Mikulášská víkendovka v Bolaticích 2015

Občanské sdružení VSD již tradičně pořádá víkendovku pro děti s názvem Mikulášský víkend. Ten se opět uskuteční na krásné základně v Bolaticích, v termínu 4.-6.12.2015. Doprava na základnu a zpět je zajištěna autobusem od parkoviště z vlakového nádraží ve Vratimově a odjezd bude v pátek 4.12. v 16:00 h. Určitě nás navštíví Mikuláš s Čertem a anděly, takže si milé děti nezapomeňte přichystat básničku, aby Vás čerti nestrčili do pytle a neodnesli do pekla J. Také se můžete těšit na spousty her a zábavy a to nejen v klubovně, ale také hlavně venku na čerstvém vzduchu. Děti budou ubytovány ve zděné budově v pokojích po 7-8 lůžkách, ve které se nachází i jídelna, klubovna s krbem a sociální zařízení se sprchami. 5x denně vyvážená strava, celodenní pitný režim a balíček se sladkostmi od Mikuláše je na tomto víkendu již samozřejmostí. Cena víkendu je 500,- KČ.

Pokud máte o účast na víkendu zájem, kontaktujte nás, prosím, co nejdříve na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na 725 081 412.

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript // Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript //  nebo na tel.: 725 081 412.

Na Vaše děti se těší kolektiv pracovníků OS VSD.