Dobrý den všem.

Níže uvádím email, který byl dnes, 23.6.2021 zaslán rodičům dětí, které jedou na letošní tábor.

Vážení rodiče,

zasílám Vám aktuální informace k odjezdu na letní dětský tábor v Bojanovicích u Znojma.

Jak všichni víte, letos byla situace opět komplikovaná a úplný chaoz nám v tom dělalo Ministerstvo zdravotnictví (jak všechno pořád měnilo), proto jsme vše raději ještě konzultovali s Krajskou hygienou v Brně, abychom na táboře neměli problém. Nyní je již vše uzavřeno a proto upřesňuji podmínky a informace k odjezdu.

Odjezd dětí bude ve středu 30.6. po 14-té hodině od městského úřadu ve Vratimově. Tam budu přítomen já a zdravuška. Vybereme patřičné dokumenty a léky. S dítětem se pak přesunete na ulici Výletní (přes cestu), kde si do autobusu dáte kufry a předpokládám, že se kolem 14:30 děti „nalodí“ do autobusů. Před nástupem jim bude změřena teplota. U autobusů budou další vedoucí a řidiči, kteří nakládku kufrů a nástup dětí budou koordinovat.

Návrat máme naplánován v sobotu 10.7. kolem 18-té hodiny. Dojezd se bude odvíjet podle dopravní situace, ale předpokládáme, že nejpozději do 18:30 bychom měli do Vratimova dorazit. K odjezdu si (kromě dětí a jejich zavazadel), prosím, doneste také dokumenty, které jste ještě někteří bohužel neodevzdali, soupis podepsaných léku s užíváním (nejlépe v samostatné tašce), závazné prohlášení (v přihlášce), čestné prohlášení o bezinfekčnosti včetně souhlasu s testováním na táboře (v příloze tohoto emailu), případně potvrzení o absolvování testu (buď PCR nebo antigen) – vydá testovací místo nebo škola. Pokud Vám škola nechce vydat potvrzení o testování, nic se neděje, bude nám stačit i čestné prohlášení, které musíte stejně odevzdat a naleznete jej v příloze tohoto emailu, jak jsem již uvedl výše.

Jinak se budou muset děti v průběhu tábora podrobit testování – viz nařízení MZ. To bude zavedeno do centrálního systému UZIS a výsledek testu bude zaslán na Vaši emailovou adresu.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, zavolejte mi, prosím, na t.č.: 725 081 412.

Nezapomeňte dětem přibalit pití a malou sváču na cestu do autobusu !!!

Těšíme se na viděnou u odjezdu.

S pozdravem

René Zeman